Кошик
108 відгуків
+380 (93) 039-73-25
+380682681252
+380662779701
Грузовые перевозки "Автотрейд"
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Вантажні автомобільні перевезення, фото 1
впередназад
Вантажні автомобільні перевезення, фото 2Вантажні автомобільні перевезення, фото 3Вантажні автомобільні перевезення, фото 4Вантажні автомобільні перевезення, фото 5Вантажні автомобільні перевезення, фото 6

Вантажні автомобільні перевезення

від 250 грн./послуга

  • Послуга
Вантажні автомобільні перевезення
Вантажні автомобільні перевезенняПослуга
від 250 грн./послуга
+380682681252
  • +380662779701
  • +380930397325
+380682681252
  • +380662779701
  • +380930397325
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

 

ВАНТАЖНІ АВТОМОБІЛЬНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ

 

Автомобільний транспорт - це класичний спосіб перевезення вантажів, який сьогодні залишається універсальним варіантом, добре відповідає багатьом потребам.

 

   «Автотрейд» пропонує всі види внутрішніх і міжнародних автомобільних перевезень.

 

Серед переваг автомобільного транспорту - його швидкість на короткі і середні відстані, гнучкість і послуга "від дверей до дверей". Логістика автомобільних перевезень не займе багато часу, оскільки їх можна легко адаптувати до вимог конкретного маршруту та вантажу, при цьому пропонуючи дуже конкурентоспроможну ціну.

 

У «Автотрейд» ми перевозимо комплектні вантажі будь-якого виду з економією часу і коштів. Завдяки власному автопарку і надійної мережі партнерів ми можемо запропонувати вам ефективні і оптимізовані послуги вантажних автомобільних перевезень.

 

Міжнародні автомобільні перевезення

 

Ми пропонуємо оптимізовані послуги міжнародних наземних вантажних перевезень з гарантованою безпекою і своєчасною доставкою. Завдяки нашим рішенням Ви можете відправляти товари по всій Європі за дуже розумною ціною.
Якщо Вам потрібно, щоб ваші товари доставлялися в будь-яку частину континенту з оптимальним співвідношенням ціни і якості, ми - ваші люди.

 

Види вантажного автомобільного транспорту

 

При вантажному автомобільному транспорті в гру вступає ряд змінних в залежності від типу вантажу. Різні типи товарів вимагають різного догляду при їх навантаженні і розвантаженні, а також при зберіганні у вантажівці. Завдяки нашим експертним знанням щодо особливої турботи, необхідної для кожного типу вантажу, «Автотрейд» спеціалізується на всіх видах вантажів.

 

Автотранспорт сипучих вантажів

 

Насипні вантажі - це вантажі, що перевозяться у великих кількостях без упаковки або упаковки, де сам транспортний засіб виступає в ролі контейнера. Як наливні, так і наливні вантажі вимагають особливо ретельної укладання, щоб зменшити втрати вантажу.

 

Наші менеджера знають, як займатися автомобільної транспортуванням навалочних вантажів, а також з обладнанням та інструментами, необхідними для їх обробки, особливо коли розглянутий вантаж небезпечний, наприклад, паливо або хімікати.

Перевезення важких вантажів

 

Якщо Вам потрібно відправити важкий вантаж, для його транспортування може знадобитися таке обладнання, як крани або підйомні платформи. «Автотрейд» має досвід перевезення важких вантажів, включаючи машини, промислові і будівельні матеріали.

 

Ми можемо надати спеціально схвалені транспортні засоби для такого роду вантажів, а також кваліфікованих робітників для виконання операції, гарантуючи, що Ваш важкий вантаж благополучно прибуде до місця призначення в узгоджені терміни.

Суховантажні автомобільні перевезення

 

  Когда мы говорим о сухих или обычных автомобильных перевозках, мы имеем в виду грузы, не требующие специального транспортного оборудования или условий. Это включает большую часть товаров, перевозимых автомобильным транспортом.

  Этот вид грузов перевозится в пакетах или на паллетах. Мы можем разделить сухой груз на фракции, имея в виду сыпучие товары, если они имеют собственную упаковку, например, посылки, мешки или коробки; и единицам, когда они состоят из предметов, сгруппированных вместе на поддонах или в контейнерах.

 

Перевозка опасных грузов автомобильным транспортом

 

Дорожные перевозки опасных грузов, также известные как перевозки ADR (Соглашение об опасных грузах), требуют особо деликатного обращения и подчиняются ряду юридических требований и спецификаций.

 

  Несчастные случаи, связанные с транспортировкой и обработкой опасных грузов, могут повлечь за собой серьезные последствия для людей и окружающей среды. Поэтому транспортировку такого рода нельзя оставлять на усмотрение кого-либо, а должна осуществлять компания, способная контролировать товары на всех этапах транспортной цепочки.

 

  «Автотрейд» предлагает автомобильные перевозки опасных грузов, с полной надежностью и в соответствии со всеми стандартами, требуемыми законом. Здесь мы имеем в виду требования к упаковке, маркировке и маркировке перевозимых единиц, а также меры безопасности при погрузке и укладке груза в указанных единицах.

 

 

НАШИ ТЕЛЕФОНЫ:

КИЕВСТАР

(068) 268-12-52

ВОДАФОН

(066) 277-97-01

ЛАЙФ

(093) 039-73-25

 

Характеристики
Основні
ПеревезенняМіські, Міжнародні, Регіональні
Тип вантажуАвтомобілі, Габаритний, Живий, Наливна, Насипний, Негабаритний, Небезпечний вантаж, Рефрижераторний, Спецтехніка
Тип оплатиЗа кілометражем, Погодинна
Послуги завантаження/вивантаження вантажуЗавантаження/Вивантаження
Супровід вантажуТак
Страхування вантажів  Так
Інформація для замовлення
  • Ціна: від 250 грн./послуга