Продавець Грузовые перевозки "Автотрейд" розвиває свій бізнес на Prom.ua 7 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
125 відгуків
Безкоштовний прорахунок перевезення  ->Телефонуйте
+380 (68) 268-12-52
+380 (66) 277-97-01
Грузовые перевозки "Автотрейд"

Що таке міжнародна доставка і як вона виглядає?

Що таке міжнародна доставка і як вона виглядає?

ЩО ТАКЕ МІЖНАРОДНА ДОСТАВКА І ЯК ВОНА ВИГЛЯДАЄ?

 

 

Все більше компаній з різними профілями бізнесу користуються послугами експедиторських компаній між країнами. Найчастіше допомогу компанії, що надає експедиторські послуги, виявляється навіть необхідною. Що таке міжнародна доставка і як вона виглядає ? Які обов'язки експедитора? Ми пояснимо в статті нижче.

 

Що таке міжнародне експедирування?

Транспортування будь-яких товарів в іншу країну була б неможлива без професійно запланованих дій - вибору досвідченого водія, пошуку підходящого транспортного засобу або залучення інших людей. Тому міжнародне експедирування - це комплекс заходів, спрямованих на перевезення вантажів в іншу країну. Він полягає в такому логістичному планування та організації діяльності, пов'язаної з перевезенням вантажів, що вони досягають пункту призначення максимально швидко і в той же час повністю безпечно.

Професійні міжнародні експедиторські компанії, такі як "Автотрейд", надають такі комплексні міжнародні транспортні послуги . Ці перевезення можуть здійснюватися по суші, а також по морю або по повітрю, однак перший варіант, безумовно, є найбільш популярним способом.

 

Як виглядають міжнародні вантажоперевезення?

Перевезення вантажів між різними країнами - складний захід, що вимагає праці багатьох людей. Мова йде не тільки про доставку вантажу з А в В автомобільним транспортом, але і про ряд додаткових заходів, пов'язаних, наприклад, із заповненням відповідних документів і отриманням необхідних дозволів, страховкою і ліцензіями на міжнародні перевезення .

 

Як саме виглядає процес пересилки? Спочатку міжнародна транспортна компанія приймає замовлення, а потім займається укладанням договору та підбором відповідного транспортного засобу. Тип вантажу, транспортного засобу залежить від типу перевезеного товару можуть перевозитися інші товари, наприклад вантажівки та інші рефрижераторні вантажівки. Потім посилка забирається у відправника, вона надійно охороняється, оформляється необхідна документація і вантаж доставляється. Після завершення транспортного обслуговування експедитор отримує посилку з документацією і проходить з нею митне оформлення. Потім вантаж доставляється до місця призначення.

 

Які обов'язки експедитора?

Багато обов'язки належать професійному експедитору. Він організує весь процес перевезення товарів у конкретну країну. Він призначений не тільки для ефективної організації внутрішніх та міжнародних перевезень, але і для забезпечення його безпеки і впевненості в організації комплексного обслуговування, включаючи всі необхідні елементи. Крім того, перевезення повинно здійснюватися ефективно та в найкоротші терміни, проте без зайвих срочностей. Цей фахівець також відповідає за перевезення, вантаження, перевантаження та розвантаження самих товарів. В його задачі входить:

 

· Підготовка необхідної документації,

· Оформлення дозволів, ліцензій та інших транспортних дозволів,

· Організація відповідних автомобілів, які ідеально підходять для типу вантажів,що перевозяться,

· Підготовка вантажу, включаючи належне кріплення та маркування,

· Детальний контроль навантаження, транспортування та вивантаження товарів,

· Організація і контроль митного оформлення,

· Вирішення питань зберігання і зберігання.

 

Митне агентство також відіграє важливу роль. Деякі з компаній, що надають логістичні послуги, навіть мають власні агентства, завдяки чому весь процес значно прискорюється.

Найчастіше дана компанія надає комплексні експедиторські і транспортні послуги, проте також може бути випадок, коли міжнародна експедиторська компанія організує тільки окремі етапи в організації перевезень, і за це відповідає інший холодоагент, вантажоперевезення і інший вид транспорту. У цій ситуації експедитор також знаходить відповідного перевізника та підписує з ним контракт. Його завдання також полягає в тому, щоб забезпечити інтереси свого клієнта, наприклад, скласти відповідні контракти з зазначенням наслідків можливого пошкодження перевезених товарів.

 

Підсумовування

Як ви можете бачити, міжнародне експедирування складається з низки складних завдань, які повинні виконуватися професійно і відповідно до законодавства, щоб не виникала митна ситуація, наприклад, відсутність необхідних документів, які можуть значно затримати або навіть запобігти перевезення вантажів. Є так багато речей, на які варто звернути увагу при організації вантажу, що більшість людей не змогли б зробити це без співпраці з досвідченим експедитором. Кроме того, изменяющиеся требования или дополнительные необходимые документы, которые должны быть представлены при таможенном оформлении, означают, что транспортные услуги требуют обширных знаний и постоянного мониторинга отраслевых новостей.

  В настоящее время на рынке довольно много компаний, которые предоставляют логистические услуги - как крупные, так и более мелкие предприятия. Принимая решение о сотрудничестве с одним из них, не забудьте выбрать надежную компанию, которая полностью соответствует ожиданиям и требованиям, что позволит вам установить долгосрочные партнерские отношения.

 

НАШІ ТЕЛЕФОНИ:

КИЇВСТАР

(068) 268-12-52

ВОДАФОН

(066) 277-97-01

ЛАЙФ

(093) 039-73-25

 

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner