Продавець Грузовые перевозки "Автотрейд" розвиває свій бізнес на Prom.ua 7 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
125 відгуків
Безкоштовний прорахунок перевезення  ->Телефонуйте
+380 (68) 268-12-52
+380 (66) 277-97-01
Грузовые перевозки "Автотрейд"

Поради при покупці контейнера

Поради при покупці контейнера

Поради при покупці контейнера

 

Вантажні контейнери використовуються кожен день для того, щоб вантажити товари у всьому світі. Вони можуть також використовуватись, як контейнери для зберігання, мобільні офіси, і навіть житлові будинки. Вони привабливі і дуже. При купівлі контейнера, потрібно з'ясувати розмір та тип контейнера. Вам необхідно знайти надійного продавця, перевірити стан контейнера, який ви плануєте придбати.

Вибір контейнера

  Вибір контейнера,  должен быть основан на том, как вы будете его использовать. Рефрижераторный контейнер необходимо выбирать (также называют “холодильниками”) для того чтобы грузить и хранить все, что тленно. Сухой контейнер будет необходим для перевозки или транспортировки сухих грузов или для мобильного офиса или дома. Выберите танк-контейнер для жидкостей, как нефть или химические вещества. Контейнер-платформа для тяжелой техники или строительных материалов. Верхний контейнер для погрузки груза как бревна, техники, и негабаритных грузов, которые необходимо загрузить сверху. Вентильований контейнер для вантажу, який потребує вентиляції, як кавові зерна, цибулю, картоплю.

 
  Вирішіть, якщо ви хочете новий або старий контейнер? Своє рішення про новому або старому контейнері ви повинні прийняти, враховуючи вартість першого або другого на вартість.

  Вирішите, який розмір контейнера ви хочете. Вантажні контейнери виготовляються в стандартних розмірах відповідно до Міжнародної організацією по стандартизації (ISO) специфікації. Майже всі контейнери висотою 8 футів (2,4 м) в ширину і 8 футів (2.4 м) довжиною не менше 20 футів (6 м), 40 футів (12 м) або 53 фути (16 м). Зверніть увагу, що внутрішні розміри можуть відрізнятися між виробниками.

 

 

 

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner