Продавець Грузовые перевозки "Автотрейд" розвиває свій бізнес на Prom.ua 7 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
125 відгуків
Безкоштовний прорахунок перевезення  ->Телефонуйте
+380 (68) 268-12-52
+380 (66) 277-97-01
Грузовые перевозки "Автотрейд"

Майбутнє автомобільного вантажного транспорту

Майбутнє автомобільного вантажного транспорту

 

Майбутнє автомобільного вантажного транспорту

 

Сцени з деяких науково-фантастичних фільмів, що зображують безпілотні автомобілі, що прямують прямо до місця призначення, віщують те, що стає все більш і більш реальністю.

Хоча неможливо сказати, чи будуть у нас коли-небудь літаючі автомобілі в майбутньому, дослідження автомобільного транспорту зуміли передбачити, наскільки вони будуть швидше, доступніше, автономнее і екологічніше.

Це не дивно, враховуючи, що будівельний сектор і транспортна політика у всьому світі націлені на дбайливе ставлення до навколишнього середовища і підвищення чистоти. Тому транспортні засоби і використовуване паливо також повинні відповідати цьому прикладу. Звідси важливість автономних або електричних транспортних засобів.

Отже, яка мета всього цього? Щоб пропонувати більш доступні, індивідуальні і швидкі рішення. Так вийшло, що це три ключові пункти вантажних автомобільних перевезень.

 

Взвод вантажівок

 

Взвод вантажівок, також відомий як автопоїзда, є одним з видів автомобільного транспорту, підтримуваним великими виробниками важких транспортних засобів, такими як Volvo, Scania і Man, а також тими, хто відповідає за перевезення у різних країнах, наприклад, Генеральним управлінням дорожнього руху в Іспанія (яка звеличує переваги, пропоновані цим типом автомобільної транспортної системи) і такі країни, як Японія, де через брак водіїв вантажівок спостерігається серйозний поштовх до створення взводу вантажівок.

  Що саме включає в себе взвод вантажівок? Він складається з групи вантажівок, схожих на поїзд з різними вагонами, перший з яких вказує маршрут, по якому слід рухатися, а інші йдуть за ним автономно. Всі вантажівки пов'язані між собою.

 

Але які переваги того, що взвод стане одним з транспортних засобів майбутнього? Перш за все, в тому, як це пов'язано із споживанням меншого кількості палива з-за відсутності необхідності мати справу з опором вітру, що, в свою чергу, робить систему більш стійкою, оскільки вони виділяють менше забруднюючих речовин. Це також означає, що транспорт дешевше як для компанії, так і для клієнта, робить замовлення.

Крім того, цей вид транспорту набагато безпечніше для водіїв вантажівок, а також для транспортних засобів, що рухаються поруч з ними, завдяки чому скорочуються обгони і різкі прискорення, що призводить до меншої кількості пробок і аварій.

 

Економічні автопоїзда

 

Одна з проблем, пов'язаних з бажанням вантажних залізничних перевезень, - висока вартість. Проте в осяжному майбутньому цього більше не буде, завдяки високошвидкісним автоматичним поїздів.

Это обеспечит более быстрое время прибытия, а также большую гибкость, когда компания сможет арендовать вагон, не платя за весь поезд. Каждый вагон будет независимым, фрахт будет оплачиваться на механизированной основе.

Таким образом, это приводит к экономии времени и денег, а также к улучшению уровня окружающей среды благодаря тому факту, что этот вид транспорта использует такое топливо, как природный газ. Это также используется в странах, в том числе в Соединенных Штатах, в то время как многие компании по всей Европе уже пробуют его.

 

Мультимодальные перевозки

 

Ще одна майбутня тенденція в галузі автомобільного транспорту - це просування мультимодальних перевезень, ніж ми в Авторейд вже кілька років займаємося , що дозволяє нашим клієнтам знаходити більш економічні і ефективні рішення.

Хоча це ні в якому разі не новий вид транспорту, в останні кілька років він переживає бум і стає все більш популярним.

Це призводить до зниження завантаженості доріг і гарантує відсутність проблем з доставкою «від дверей до дверей». Це необхідно, враховуючи, що до 2030 року обсяг вантажних перевезень збільшиться на 40%. В цьому відношенні мультимодальні перевезення дозволяють більш ефективно і конкурентоспроможним перевозити товари.

 

НАШІ ТЕЛЕФОНИ:

КИЕВСТРА

(068) 268-12-52

ВОДАФОН

(066) 277-97-01

ЛАЙФ

(093) 039-73-25

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner