Продавець Грузовые перевозки "Автотрейд" розвиває свій бізнес на Prom.ua 7 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
124 відгуків
Безкоштовний прорахунок перевезення  ->Телефонуйте
+380 (68) 268-12-52
+380 (66) 277-97-01
Грузовые перевозки "Автотрейд"

Що потрібно знати про експедируванні вантажів?

Що потрібно знати про експедируванні вантажів?

ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО ЕКСПЕДИРУВАННІ ВАНТАЖІВ?

 

 

Експедирування вантажів є одним з найбільш широко використовуваних способів транспортування як для бізнесу, так і для особистого користування в усьому світі. Компанії, що спеціалізуються на таких видах перевезення, координують перевезення вантажів з одного пункту призначення в інший з використанням різних перевізників.

 

Хоча весь процес може здатися непосильною, експедиторські компанії є експертами у своїй галузі і є найкращим посередником, який залежить від того, чи є ви відправником або одержувачем.

Якщо ви вирішите використовувати експедирування вантажів, є кілька важливих речей, які ви повинні знати.

 

Існує шість ключових етапів процесу експедирування вантажів:

1. Експортні перевезення: переміщення предметів з місця знаходження вантажовідправника на склад вантажного перевізника.

2. Пункт пропуску: експедитор негайно перевіряє, щоб все було доставлено без пригод.

3. Експортне митне оформлення: усі товари повинні бути оформлені з країни походження, перш ніж вони можуть бути відправлені.

4. Митне оформлення імпорту: після прибуття влади країни призначення перевіряють ввізні митні документи.

5. Прибуття і обробка пункту призначення: документація перевіряється експедитором, а товари обробляються.

6. Перевезення імпорту: вантаж доставляється зі складу до одержувача.

 

Досвідчений експедитор значно спростить процес доставки

 

Це може бути само собою зрозумілим, але вибір правильної транспортно-експедиторської компанії життєво важливий при спробі вирішити, як відправити свій бізнес або особистий продукт. Вибір компанії, у якої є велика і сильна мережа контактів в бізнесі, гарантує, що все йде гладко і що проблеми вирішуються швидко, якщо вони виникають.

 

Вам потрібно заздалегідь перевірити їх досвід і бути впевненим, що ви вибираєте компанію, якій можна довіряти і на яку можна покластися, особливо якщо врахувати, що вони обробляють ваш дорогоцінний вантаж.

 

 Как правило, они предлагают больше, чем просто транспортные услуги.

 

  Многие транспортно-экспедиторские компании предлагают дополнительные услуги наряду с их вариантами транспортировки, чтобы еще больше упростить процесс доставки для вас. Некоторые из наиболее распространенных услуг, которые они предлагают, включают в себя:

 

·         Складское хранение

·         Страхование груза

·         Отслеживание груза

·         Обработка опасных грузов

  От таможенного оформления и документации до управления запасами, экспедиторы могут помочь вашему бизнесу на нескольких уровнях процесса цепочки поставок.

 

Ваш експедитор повинен надати вам безліч документів

 

При використанні послуг з експедирування вантажів для будь-яких видів транспортування товарів, але особливо при відправленні за кордон, ваша транспортна компанія надасть вам безліч різних документів. Ця митна і транспортна документація допоможе гарантувати, що ваші товари досягають їх наміченого місця призначення без будь-яких проблем, тому життєво важливо завершити їх.

 

Ця документація зазвичай включає в себе:

· Рахунок-фактура

· Коносамент контракт

· Сертифікат походження товару

· Акт огляду

· Експортна ліцензія

· Експортний пакувальний лист

· Документ експортної декларації вантажовідправника

Хоча ваша транспортно-експедиторська компанія, ймовірно, допоможе вам з будь-якою документацією, яка вам потрібна перед відправкою, в кінцевому рахунку, ви повинні гарантувати, що вона все оновлена і завершена. Цей крок має вирішальне значення в процесі транспортування, оскільки він знижує ризик того, що ваші товари не будуть випущені з митниці або банк відмовиться випустити ваші кошти.

 

Ви повинні знати про будь-які обмеження доставки

 

Для деяких товарів існують обмеження по доставці, про які вам необхідно знати, оскільки у компаній-експедиторів є суворі правила і правила, яких вони повинні дотримуватися. Існують певні продукти, які вони не можуть відвантажувати, особливо повітряним або морським транспортом, і ви не хочете потрапляти в безлад, якщо їм доведеться заборонити перевезення ваших заборонених предметів.

 

Деякі з найбільш поширених продуктів, які зазвичай обмежені:

 

· Небезпечні вантажі (легкозаймисті рідини і токсичні предмети)

· Наркотики (рецептурні та рекреаційні)

· Алкоголь

· батареї

· Швидкопсувні товари (крім тих, які знаходяться на спеціальній експрес-доставці)

· Гострі предмети

 

Експедитори не несуть відповідальності за затримки доставки

  Несмотря на то, что компания несет ответственность за то, чтобы ваш продукт доставлялся в нужное место в нужное время, существуют определенные задержки доставки, которые они просто не могут контролировать. Некоторые из этих задержек происходят из-за плохой погоды, поломки транспортера, задержек в портах или непредвиденных изменений маршрута. Хотя это может быть крайне неприятно, вы можете быть уверены, что ваша транспортно-экспедиторская компания делает все возможное, чтобы решить эту проблему быстро.

 

Экспедирование грузов для ваших товаров

 

Використання транспортно-експедиторської компанії для вашого бізнесу або особистих товарів підтвердить, що вони прибудуть до місця призначення. Це також значно зменшить кількість стресів і клопотів, пов'язаних зі спробою доставки предметів самостійно. Пошук експедиторської компанії, якій ви можете довіряти, забезпечить безпечну і ефективну транспортування вашої продукції.

 

Партнер з перевезень, якому ви можете довіряти

  Если перевозка груза локально или по всему миру, «Автотрейд» является транспортно - экспедиторской компанией , которой можно доверять. Основываясь на многолетнем опыте и сотнях успешных партнерских отношений, мы позаботимся о том, чтобы ваши личные или профессиональные вещи были доставленны правильно и безопасно.

 

НАШИ ТЕЛЕФОНЫ:

КИЕВСТАР

(068) 268-12-52

ВОДАФОН

(066) 277-97-01

ЛАЙФ

(093) 039-73-25

 

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner