Продавець Грузовые перевозки "Автотрейд" розвиває свій бізнес на Prom.ua 7 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
124 відгуків
Безкоштовний прорахунок перевезення  ->Телефонуйте
+380 (68) 268-12-52
+380 (66) 277-97-01
Грузовые перевозки "Автотрейд"

Що таке негабаритний транспорт?

Що таке негабаритний транспорт?

ЩО ТАКЕ НЕГАБАРИТНИЙ ТРАНСПОРТ?

 

Великі вантажі вимагають спеціальної, строго певної обробки при транспортуванні. Так що поняття негабаритні перевезення - ставляться як до товарів, що перевозиться морським, так і наземним транспортом.

 

Що таке негабаритний транспорт?

Які наступні етапи транспортного планування?

Ми відповідаємо на ці та подібні питання в статті нижче.

 

 

Що таке негабаритний транспорт?

 

Цей термін означає перевезення таких вантажів, розміри яких перевищують норми, встановлені законом для автомобілів, наступних за національним та міжнародним дорогах. Отже, він охоплює товари, що перевищують такі значення, як:

· Вага - 42 тонни,

· Довжина - 16,5 м (напівпричіп) і 18,5 м (причіп),

· Ширина - 2,5 м,

· Висота - 4 м.

 

Негабаритні автомобільні перевезення регулюються законом. Негабаритні перевезення потребують спеціальних дозволів, які залежать від подання відповідної заяви, що містить необхідну документацію. Цей транспорт вимагає спеціальної організації і детального планування як транспортних засобів, так і маршруту перевезення (зокрема, на більш довгих маршрутах, таких як Україна - Англія, Швеція, Греція чи інші країни). Маршрут повинен бути оптимальним для виду перевезеного товару.

 

З-за широкого вибору різних типів спеціалізованих напівпричепів і причепів, зазвичай можливі негабаритні перевезення в Іспанію, Францію, Англію та іншу європейську країну. Тим не менш, автомобільний транспорт не завжди варіант.

  

Численні перешкоди, такі як високі бордюри, мости, віадуки або кільцеві розв'язки, роблять вибір конкретного маршруту занадто дорогим і проблематичним, а іноді і неможливим для реалізації. У таких ситуаціях важливу роль відіграє змішаний транспорт, включаючи морський та річковий транспорт (наприклад, через баржі).

 

Планування та організація негабаритного транспорту

 

 

Кожен великогабаритний транспорт відрізняється, тому вимагає індивідуального підходу. Важливим елементом є процес планування, в ході якого фахівці транспортної компанії «Автотрейд» підбирають правильне транспортний засіб, схему маршруту та, при необхідності, дорожня інфраструктура коригується під час транспортування. На цьому етапі варто використовувати знання фахівців з логістики, завдання яких полягає в тому, щоб підготувати транспорт в Англію , Грецію , Швецію або будь-яку іншу країну або місце в Україні, щоб він був рентабельним, максимально коротким і безпечним.

 

 

Негабаритний транспорт вимагає відповідних дозволів

 

Наступним етапом діяльності є організація необхідних дозволів і документації, а також страхування перевезеного вантажу. Поправка до Закону про дорожній рух містить докладні правила, що стосуються умов перевезення негабаритних вантажів.

Існує сім категорій дозволів, які видаються на обмежений період (деякі навіть на два роки). Вони є обов'язковим документом, який дає право на перевезення негабаритних вантажів (особливо коли мова йде про замовлення на міжнародні транспортні послуги, наприклад, в Іспанію , Швецію).і інші країни Європейського союзу і країни, що не входять у ЄС) і перевезення нестандартних вантажів на дорогах загального користування.

 

Вартість таких дозволів встановлюється індивідуально і залежить, серед іншого від перевищення габаритів товару та довжини маршруту. Обов'язкові формальності включають, наприклад, обхідні шляхи і експертизу мосту. Крім того, необхідні документи повинні бути представлені у відповідний підрозділ громадської організації, які містять дані, серед іншого, маршрут і дата поїздки, перевізник або вантажовідправник.

 

 

Що ще потрібно пам'ятати при організації нестандартного автомобільного транспорту?

 

При організації транспорту варто пам'ятати кілька додаткових питань. Перш за все, важливі спеціалізовані вантажівки, вони повинні мати правильний розмір і бути технічно повністю працездатними. Навички водія також важливі, тому що водіння транспортних засобів з таким типом навантаження вимагає великої кваліфікації та досвіду.

 

Які негабаритні вантажі?

 

  Фактически, единственным ограничением в отношении размера перевозимых грузов является парк перевозчика и возможность составления оптимального маршрута. Груз, перевозимый в соответствии с правилами перевозки негабаритных грузов, включает, среди прочего:

 

·         Сельскохозяйственная техника,

·         Тяжелая горная, дорожная и строительная техника,

·         Танки,

·         Инфраструктура, например башни или пролеты мостов,

·         Залы и склады,

·         Стальные конструкции,

·         Ветровые электростанции и другие решения для энергетической отрасли,

· Промислове устаткування і виробничі лінії.

 

Кожне замовлення на негабаритний транспорт вимагає комплексного підходу. Важливо оптимально спланувати маршрут, вибрати підходящий вантажівка, оформити необхідну страховку та дозволи, а також організувати навантаження і розвантаження. Тому, приймаючи рішення про перевезення негабаритних вантажів, варто доручити таке замовлення дослідної експедиторської компанії, яка надасть комплексне і професійне логістичне та транспортне обслуговування.

 

НАШІ ТЕЛЕФОНИ:

КИЇВСТАР

(068) 268-12-52

ВОДАФОН

(066) 277-97-01

ЛАЙФ

(093) 039-73-25

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner