Продавець Грузовые перевозки "Автотрейд" розвиває свій бізнес на Prom.ua 7 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
125 відгуків
Безкоштовний прорахунок перевезення  ->Телефонуйте
+380 (68) 268-12-52
+380 (66) 277-97-01
Грузовые перевозки "Автотрейд"

Перевезення автомобілів

Перевезення автомобілів

Перевезення автомобілів

 

Раніше люди були змушені продати свої автомобілі під час зміни місця проживання, тому як вони не могли собі дозволити відправити його на нове місце призначення. Однак, в даний час, є багато транспортні послуги, щоб полегшити ваш тягар.

 

Багато хто погодиться, що автомобіль - це зручно, швидко, просторо. Деякі настільки захоплені своїми машинами, що думка керувати будь-який інший, або їздити у вигляді пасажира на іншому автомобілі - це кошмар для них.

 

Процес транспортування

При переїзді з одного міста до іншого не дуже складно транспортувати автомобіль. Або щастить по дорозі сам власник або він може найняти службу транспортування. Перевізник - це транспортний засіб для перевезення автомобільного транспорту. Його обирають в залежності від розміру і типу автомобіля. Існують різні категорії перевізників, на один міст (для невеликих автомобілів), дві осі, тент - ліжком (для комерційних цілей), та доданих варіантів для переміщення цінних і гоночних автомобілів. Якщо необхідно перевезти більше одного транспортного коштів, компанія використовує величезні самоскиди з багатоярусних стендах. Переміщення одного автомобіля є дорогим варіантом. Якщо багато автомобілів переміщуються разом, вартість є відносно низькою.

 

Інший варіант - використання вантажного поїзда, в якому транспортні засоби поміщаються у великі контейнери. Цей варіант недорогий, порівняно з іншими, проте, ця послуга не дуже гнучка, так як поїзди можуть їздити лише до певного місця. Для подальшого транспортування, повинні бути використані такі варіанти як грузовики, кораблі та літаки.

 

Якщо автомобіль повинен бути переміщений за кордон, це можна зробити на водних шляхах або по повітрю. Якщо транспортний засіб має бути доставлено в короткий проміжок часу, літак є кращим варіантом. Однак, коли справа стосується фінансового аспекту, доставка по воді є економічно ефективним порівняно з повітряним шляхом.

 

Запобіжні заходи

Є певні запобіжні заходи, які повинні бути прийняті перед тим, як віддати свій автомобіль в транспортну компанію:

1. До підписання юридичних документів, уважно ознайомтеся з умовами та умови.

2. Перевірте пункт, що вказує на компенсацію, які будуть пропонуватися в разі будь-яких пошкоджень автомобіля.

3. Сфотографуйте свій автомобіль зі всіх сторін, перш ніж передати в компанію. Переконайтеся, що фотографії датовані. Це може служити доказом у разі будь-яких юридичних ускладнень.

4. Перевірте якісь приховані витрати, пов'язані з доставкою автомобіля до вашого порогу.

5. Не покладайтеся на усні зобов'язання.

6. Якщо відбувається транспортування в іншу країну, перевірте, чи відповідає ваш автомобіль місцевим нормам транспортного засобу. Якщо ні, дізнайтеся про даній процедурі.

7. Дізнайтеся про податки, митних, портових зборів, витрати по зберіганню, транспортні витрати і т. д.

Автомобільні транспортні компанії виявилися благом для нас у багатьох відносинах. Вони дали право вибору для переміщення свого улюбленого автомобіля в будь-яке місце в світі, незалежно від того, як далеко пункт призначення.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner